Meniu
Krepšelis

SANDĖLIO IŠPARDAVIMAS • NUOLAIDOS KETURRAČIAMS!

Smėliapūtės

Smėliavimas smėliapūtėmis - aukštos kokybės metalo, akmens, stiklo, plytų, betono ir kitų medžiagų valymas. Smėliavimo metu nuo paviršiaus pašalinamos nereikalingos medžiagos, medžiagos paviršius sukietėja, taip jis paruošiamas dengimui. Visi šiuolaikiniai dažai ir lakai reikalauja, kad paviršius būtų grubus, be nešvarumų. Smėliuojant dalelių paviršiai grublėja ir sukuria mikro įdubimus, kurie užtikrina kokybišką dangų padengimą dažais po valymo smėliu ar švitriniu šlifavimu. Tuo pačiu smėliavimas pailgina dangų tarnavimo laiką iki šešių kartų.

Modelis: SB10
STROM gamintojo smėliapūtė su pistoletu. Smėliavimas smėliapūtėmis - aukštos kokybės metalo, akmens, stiklo, plytų, betono ir kitų medžiagų valymas. Smėliavimo metu nuo paviršiaus pašalinamos nereikalingos medžiagos, paviršius sukietėja, taip jis paruošiamas dengimui.Rezervuaras, L:38Darbinis slėgis..
179.00€
Be PVM:179.00€
Modelis: SB20
STROM gamintojo smėliapūtė su pistoletu. Smėliavimas smėliapūtėmis - aukštos kokybės metalo, akmens, stiklo, plytų, betono ir kitų medžiagų valymas. Smėliavimo metu nuo paviršiaus pašalinamos nereikalingos medžiagos, paviršius sukietėja, taip jis paruošiamas dengimui.Darbinis slėgis, psi:60 - 125Žar..
209.00€
Be PVM:209.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)